Nabídka zaměstnání - NORMA Czech Hustopeče

Společnost NORMA Czech v Hustopečích díky transferu výroby z Německa stále nabírá nové zaměstnance a brigádníky na pozice:

  • Operátory výroby
  • Seřizovač
  • Elektromechanik
  • Mechatronik
  • Techniky kvality

Zájemci, hlaste se na personálním oddělení společnosti na telefonním čísle: 519 440 344.Více informací na Facebooku.

Jsme NORMA Czech, s.r.o., součástí mezinárodní skupiny NORMA Group, lídrem na trhu spojovacích technologií. U nás rozhoduje kvalita a různorodost našich produktů, díky kterým dodáváme zákazníkům do více jak 100 zemí.  Více než 60 let vyvíjíme a poskytujeme důmyslné spojovací řešení do automobilového průmyslu, stavebnictví a vodohospodářství.  Hodnotou je pro nás úspěch lidí, který reprezentuje 7 500 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 28 závodech. Díky neustálému zvyšování výrobní kapacity výrobního závodu v Hustopečích hledáme nové kolegy, kteří mají zájem pracovat v moderní výrobní společnosti a svými znalostmi a dovednostmi přispět k jejímu rozvoji a růstu. Do našeho týmu přijmeme absolventy/ky i zkušené profesionály.

Udáváme tempo, směr a řídíme změny, které přinášejí řešení. Co nabízíme, se dozvíte, pokud budete reagovat svým životopisem na kariera.cz@normagroup.com nebo přímo na telefonu +420 519 440 344 a my Vám rádi odpovíme na všechny Vaše otázky.

 

Publikováno: 10. 11. 2020